فیس بوک پست های سیاستمداران را برچسب می زند

به گزارش وبلاگ دیجی سافت به نقل از پرس اسوسیشن، فیس بوک اظهار داشت از این پس پست های خبرساز سیاستمداران که خلاف قوانین پلتفرم باشد را برچسب می زند. این قانون جدید شامل پست های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز می شود.

فیس بوک پست های سیاستمداران را برچسب می زند

زاکربرگ در صفحه فیس بوک خود نوشت: سیاست هایی که امروز اجرا می کنیم برای برطرف کردن چالش های پیش روی کشور است.

به گفته مدیر ارشد اجرایی فیس بوک، این شبکه اجتماعی گام هایی برای مقابله با انتشار اخبار جعلی درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اتخاذ می کند. همچنین این پلتفرم برچسب های تازه به تمام پست های مربوط به رای دهی در انتخابات می افزاید که کاربران را به اطلاعات معتبر درباره انتخابات دولتی و محلی ارجاع می دهد.

همچنین فیس بوک ادعاهای جعلی برای کاهش رای دهی را ممنوع کرده است مانند داستان هایی درباره ماموران دولت فدرال که شرایط حقوقی فرد را هنگام رای دهی بررسی می کنند.

این شرکت همچنین اعلام کرده ظرفیت اجرایی خود را افزایش می دهد تا ادعاهای جعلی درباره شرایط رای دهی 72 ساعت قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را حذف کند.

مارک زاکربرگ مدیر ارشد اجرایی فیس بوک قبلا از واکنش نشان دادن به پست ترامپ درباره انتشار اخبار جعلی مربوط به رای گیری پستی سرباز زده بود. این در حالی بود که توئیتر پست ترامپ در پلتفرم خود را برچسب زد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فیس بوک پست های سیاستمداران را برچسب می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیس بوک پست های سیاستمداران را برچسب می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید