ترامپ: اگر تخلفات دموکرات ها نبود انتخابات سالم برگزار می شد

به گزارش وبلاگ دیجی سافت، رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری بار دیگر با انتقاد از وقوع تخلفات گسترده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، مسئولیت بروز این تخلفات را متوجه دموکرات ها دانست.

ترامپ: اگر تخلفات دموکرات ها نبود انتخابات سالم برگزار می شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دیجی سافت، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز آدینه در پیغامی توئیتری اظهار داشت که دموکرات ها باعث شدند که سلامت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا زیر سؤال برود.

ترامپ در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: سال ها بود که دموکرات ها درباره اینکه انتخابات های ما تا چه حد ناسالم و متقلبانه است، موعظه می خواندند. اما حالا آنها می گویند دولت ترامپ چه کار فوق العاده ای انجام داده و انتخابات 2020 را به امن ترین انتخابات تاریخ ما بدل نموده است.

وی اضافه کرد: البته این گفته درست است، به جز برای کارهایی که دموکرات ها انجام دادند. انتخابات متقلبانه!

در حالی که رسانه های جریان اصلی آمریکا جو بایدن نامزد حزب دموکرات را به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معرفی نموده اند، دونالد ترامپ با تأکید بر اینکه در بعضی ایالت های موارد متعددی از تقلب و تخلف در فرایند برگزاری انتخابات و شمارش آرا رخ داده است، تا به امروز از پذیرش پیروزی رقیبش امتناع ورزیده و با انتشار پیغام های متعدد در توئیتر و فیس بوک، خود را برنده انتخابات خوانده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترامپ: اگر تخلفات دموکرات ها نبود انتخابات سالم برگزار می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: اگر تخلفات دموکرات ها نبود انتخابات سالم برگزار می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید