فیلم ناز و کرشمه فریبا نادری جنجال کرد ! ، این لباس خصوصی است !

به گزارش وبلاگ دیجی سافت، خبرنگاران:کاربران شبکه های اجتماعی با تماشا ویدیوهای ورزش کردن فریبا نادری به او گفته بودند که با ناز ورزش می کنی و کارهات فقط برای نمایش است بعضی نیسز گفته اند این رفتارها خصوصی است و دلیلی ندارد بازیگران آنها را به نمایش بگذارند!

فیلم ناز و کرشمه فریبا نادری جنجال کرد ! ، این لباس خصوصی است !

فریبا نادری که در سفر پیاده به کربلا شرکت نموده بود ادعا می نماید که بازیگران و همکاران او از او انتقاد نموده بودند که چرا به کربلا رفته است. فریبا نادری زندگی بسیار لوکسی دارد و جزو زنان ثروتمند تلویزیون است. فریبا نادری چهره آشنا سینما و تلویزیون است. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.

فریبا نادری با اینکه از هواداران اصلی حسن روحانی بوده و گفته بود که از انتخاب او پشیمان نیستم از گرانی ها که باعث کم رونق شدن رستورانش شده می نالد : یکی از جنجالی ترین ویدیوهای فریبا نادری مربوط به حمایت او از حسن روحانی بود که برخلاف بسیاری از بازیگران و سلبریتی هایی که پا پس کشیدند از انتخابش دفاع کرد و نشان داد که ظاهرا فشار مالی زیاد بر زندگی او تاثیری نگذاشته است و همین اقدام او باعث انتقادهای شدید مردم شد.

منبع: برخط نیوز

منبع: رکنا

به "فیلم ناز و کرشمه فریبا نادری جنجال کرد ! ، این لباس خصوصی است !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ناز و کرشمه فریبا نادری جنجال کرد ! ، این لباس خصوصی است !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید