استقرار آتش نشانان در 175 نقطه و آماده باش در 13 فروردین ، برنامه ویژه سازمان آتش نشانی برای جنگل چیتگر

به گزارش وبلاگ دیجی سافت، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با پرداختن به تمهیدات سازمان متبوعش در روز طبیعت، گفت: نیروهای آتش نشانی در روز 13 فروردین در 175 نقطه شهر مستقر هستند.

استقرار آتش نشانان در 175 نقطه و آماده باش در 13 فروردین ، برنامه ویژه سازمان آتش نشانی برای جنگل چیتگر

به گزارش وبلاگ دیجی سافت، قدرت الله محمدی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام کرد: در طرح استقبال از بهار در چهار مرحله استقرار داشتیم که دو مرحله آن انجام شد، یکی چهارشنبه سوری بود که در 800 نقطه با 3500 نفر از ساعت پنج بعد از ظهر شب چهارشنبه سوری این مهم آغاز و انجام شد.

محمدی ادامه داد: مرحله دوم استقرار پنج شنبه و آدینه آخر سال بود که در جاده های منتهی به بهشت زهرا(س) در 154 نقطه نیروهای ما مستقر شدند که به لطف خدا این هم مانند چهارشنبه سوری انجام شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی با بیان اینکه دو استقرار از چهار استقرار همچنان مانده است، گفت: یکی از استقرارها تا چهارده فروردین است که براساس آن در 6 نقطه اصلی ورودی تهران آتش نشانان مستقر هستند که اگر مسئله ای پیش بیاید، اقدام نمایند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از استقرارهای ما مربوط به 13 فروردین و روز طبیعت است که در 175 نقطه در پارک ها و تفرجگاه ها و نقاط مختلف با خودروهای سبک و سنگین آتش نشانان مستقر هستند و همزمان مدیران ارشد عملیاتی هم مشغول گشت زنی هستند.

محمدی افزود: در طرح 13 فروردین 400 آتش نشان به همراه مدیران ارشد عملیات با 98 دستگاه خودرو سنگین، 40 خودرو سبک و 35 دستگاه موتورسیکلت در نقاطی که پیش بینی شده آماده هستند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی افزود: سال جاری برای نقاطی مانند جنگل چیتگر که دسترسی خودرویی سخت تر است کار ویژه ای نموده ایم و گشت زنی پیاده هم داریم که در صورت احتیاج به سرعت وارد عمل شوند بعلاوه تیم غواصی آتش نشانی هم در اطراف دریاچه چیتگر مستقر هستند که خدای ننموده اگر اتفاقی افتاد اقدام نمایند.

وی در انتها تاکید نمود: این استقرارها که اعلام کردیم علاوه بر 134 ایستگاه آتش نشانی است که همزمان در کنار هر کدام از طرح ها و استقرارها به صورت آماده باش کامل هستند تا از نیروها پشتیبانی نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "استقرار آتش نشانان در 175 نقطه و آماده باش در 13 فروردین ، برنامه ویژه سازمان آتش نشانی برای جنگل چیتگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار آتش نشانان در 175 نقطه و آماده باش در 13 فروردین ، برنامه ویژه سازمان آتش نشانی برای جنگل چیتگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید